Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu Fıkralar Çok Komik

YazarMesaj
StinG

StinG

Doğum tarihi : 01/01/96
Başarı Puanı : 272
Rap Gücü : 35

Bu Fıkralar Çok Komik Empty
MesajKonu: Bu Fıkralar Çok Komik   Bu Fıkralar Çok Komik EmptyPaz Ara. 27, 2009 9:26 pm

1 = Taze Balık

Kumkapıda bir balıkçı ; canlı balık , canlı balık diye bağırır . Yaşlı bir teyze balıkçıya yaklaşarak evladım balıklar taze mi diye sorar . Balıkçı canlı balık canlı balık diye bağırmaya devam eder . Teyze yine sorar evladım taze mi . Balıkçı sinirlenir teyze canlı diyoruz ya daha ne . Teyze bende canlıyım evladım ama taze miyim bi bak der …

2 = Ellilik

Rüşvet almaya alışmış olan bir trafik polisi cebi harçlıksız kalınca bir araba durdurup olmadık şeyler sorarak biraz yolunu bulmak ister . Yolunda normal hızla giden bir arabayı durdurarak ehliyet ruhsat lütfen der , şoför uzatır . Polis yangın söndürücünüz var mı der , şoför gösterir , ilk yardım çantası diye sorar polis şoför hemen çıkartır . Polis kızmaya başlamıştır . Zincir var mı der var efendim der şoför , takoz ? var efendim , çekme halatı ? , var efendim . Artık polis dayanamaz ve bağırır ulan mezdekenin kaseti varmı , şoför gülümseyerek var efendim der . Polis bakarki böyle olmayacak tak kaseti der . Şoför takınca başlar polis oynamaya , şoför gülerek ne yapıyorsunuz efendim der . Polis eşşek diilsin ya takarsın bi ellilik heralde der …

Laughing

Bu Fıkralar Çok Komik
1 sayfadaki 1 sayfası